Yhteystiedot

 JOHTOKUNTA 2020

Puheenjohtaja ja talousjaoston vetäjä:

Petri Taurio

p. 040 757 7477

petri.taurio@kolumbus.fi

 

Tiedotusvastaava ja varapuheenjohtaja:

Laura Salonen

p. 050 5773648

salonenlaura2@gmail.com

 

Rahastonhoitaja:

Anni Pölhö

0456767075

anni.polho@hotmail.com

Laskutusosoite:

 

Ergosoutujaoston vetäjä:

Rauno Kuokkanen

p. 050 522 1380

rauno.kuokkanen@kangasniemi.fi

 

Kirkkovenesoutujaoston vetäjä:

Reijo Kääriäinen

p. 0400 380004

reijo.kaariainen@surffi.fi

 

Valmennus:

Ismo Hyvönen

Puh. 050 075  4308

ismo@hoitojakuntovalmennuspalvelut.net

 

Jäsensihteeri ja pienvenesoutujaoston vetäjä:

Ilkka Manninen

p. 044 075 1144

imanninen725@gmail.com

 

Pienvenesoutujaoston vetäjä:

Jari Kuitunen

p. 044 572 5896

jari.kuitune1962@luukku.com

 

Johtokunnan muut jäsenet:

Maija Massinen

p. 0400 745035

massinen.maija@gmail.com

 

Jarmo Nenonen

p. 0440 187086

jarmo.nenonen@outlook.com

 

Pentti Iivanainen (kunniajäsen)

p. 044 040 0702

iivanpe@live.fi