Yhteystiedot

JOHTOKUNTA 2020

Yhteystiedot

Mikkelin Soutajat

mikkelinsoutajat@gmail.com

 

Petri Taurio

Puheenjohtaja ja talousvastaava
Puh.   044 9881234 
petri.taurio@kolumbus.fi

                                                                                                                  

Laura Salonen

Varapuheenjohtaja ja tiedotusvastaava
Puh.   050 5773648 
salonenlaura2@gmail.com

 

Anni Pölhö

Rahastonhoitaja
Puh.  0456767075 
anni.polho@hotmail.com

 

Ismo Hyvönen

puh. 050 075  4308
ismo@hoitojakuntovalmennuspalvelut.net

 

Rauno Kuokkanen

Puh.  050 522 1380
rauno.kuokkanen@kangasniemi.fi

 

Jari Kuitunen

Puh. 0445725896                                                                                                          jari.kuitune1962@luukku.com

 

Reijo Kääriäinen

Puh.  0400 380004
reijo.kaariainen@surffi.fi

 

Jarmo Nenonen

puh.  0440 187086
jarmo.nenonen@outlook.com

 

Ilkka Manninen

Jäsensihteeri
puh.   044 075 1144
imanninen725@gmail.com

                                                                                                                       

 

 

UUSI JOHTOKUNTA 2021   

tarkempi johtokunnan esittely alla olevasta linkistä

https://mikkelinsoutajat.sporttisaitti.com/?x118281=254463

 

Yhteystiedot

Laura Salonen

Puheenjohtaja ja tiedotusvastaava
Puh.   050 5773648 
salonenlaura2@gmail.com

 

Antti Tiihonen

Varapuheenjohtaja
puh.   040 5131717
antti.tiihonen@mhy.fi

 

Maija Massinen

Sihteeri
puh.  0400 745035
massinen.maija@gmail.com

 

Anni Pölhö

Rahastonhoitaja
Puh.  0456767075 
anni.polho@hotmail.com

 

Ilkka Manninen

jäsensihteeri
puh.   044 075 1144
imanninen725@gmail.com

 

Rauno Kuokkanen

Puh.  050 522 1380
rauno.kuokkanen@kangasniemi.fi

 

Mikko Liukkonen

Puh.  050 5739958
mikko.liukkonen@espl.fi

 

Ismo Hyvönen

puh. 050 075  4308
ismo@hoitojakuntovalmennuspalvelut.net

 

Reijo Kääriäinen

Puh.  0400 380004
reijo.kaariainen@surffi.fi

 

Jarmo Nenonen

puh.  0440 187086
jarmo.nenonen@outlook.com