Yhteystiedot

 JOHTOKUNTA 2018

Puheenjohtaja ja talousjaoston vetäjä

Taina Taskinen

Puh. 044 261 6279

mikkelinsoutajat@gmail.com

 

Varapuheenjohtaja ja sponsoriasiat

Eiskonen Marko

Puh. 040 700 3833

marko.eiskonen@gmail.com

                                                                                            

Sihteeri

Petri Taurio

Puh. 040 757 7477

petri.taurio@kolumbus.fi

 

Rahastonhoitaja ja pienvenejaoston vetäjä

Jukka Lindström

Puh. 050 055 0159

j.lindstrom@suomi24.fi

Laskutusosoite: Savilahdenkatu 21 A 5, 50100 Mikkeli

 

Jäsensihteeri

Ilkka Manninen

Puh. 044 075 1144

ilkka.manninen@suomi24.fi

 

Johtokunnan muut jäsenet:

Iivanainen Pentti

Puh. 044 040 0702

iivanpe@live.fi

 

Kakkonen Jouni

Puh. 050 597 6000

jjkakkonen@gmail.com

 

Kääriäinen Satu

Puh. 0500 380 004

satu.kaariainen@edu.mikkeli.fi

 

Nyyssönen Ilkka

Puh. 044 299 9629

ilkka.80@hotmail.com

.

Muut seuran yhteyshenkilöt:

Valmennus

Hyvönen Ismo

Puh. 050 075  4308

ismo@hoitojakuntovalmennuspalvelut.net

 

Ergosoutujaoston vetäjä

Kuokkanen Rauno

Puh. 050 522 1380

rauno.kuokkanen@kangasniemi.fi

 

Kirkkovenesoutujaoston vetäjä

Liukkonen Tapani

Puh. 050 562 3707

tapani.liukkonen@esshp.fi